Par mums

Latvijas
Mežsaimniecības
Uzņēmums

Vietējais mežsaimniecības uzņēmums ir dibināts ar mērķi – videi draudzīgi un sociāli atbildīgi apsaimniekot mežus. Esam 100% Latvijas uzņēmums ar 100% vietējo kapitālu. Meža apsaimniekošanas pamatā ir saudzīga un cieņpilna attieksme pret dabas resursiem, ar rūpēm par nākotni un nākamajām paaudzēm. Uzņēmuma kolektīvu veido atbildīgi un zinoši speciālisti, kuri sevi pierādījuši kā jomas profesionāļi.

Mežu iepirkšana, apsaimniekošana un inventarizācija

Mūsu komandai ir vairāk nekā 15 gadu pieredze, un kvalitatīvus pakalpojumus saviem klientiem sniedzam kopš 2006. gada. Mēs piedāvājam meža apsaimniekošanu, meža inventarizāciju, meža kopšanu un daudz ko citu! Jūs varat mums uzticēt savus mežus, jo mēs esam eksperti savā jomā.

Ja vēlaties pārdot savu īpašumu vai vienkārši nepieciešama palīdzība tā apsaimniekošanā, sazinieties ar mums jau šodien! Mēs nodrošināsim visu jūsu vajadzību apmierināšanu, lai jūs varētu koncentrēties uz sava uzņēmuma attīstību, vienlaikus zinot, ka jūsu meži ir labās rokās. Meža apsaimniekošana nav viegls uzdevums – ļaujiet mums par to parūpēties jūsu vietā!

 

0
priecīgi klienti
0 +
ha apsaimniekoti
0
gadu pieredze    Piemēram 13000262501

    Neobligāti

    Neobligāti    Neobligāti